Yaz Kombinlerine Uygun Çanta Seçimi

Moda söz konusu olduğu zaman kadınların en büyük takıntısı ayakkabılar ve çantalardır. Çanta seçiminde dikkat edilmesi gereken en önemli noktası modaya uygun olmasının yanında, kıyafetlerinizle de uyumlu olmasıdır. Bu yazımızda kadınların en gözde aksesuarı olan çantaların, kombinlerinize göre nasıl seçilmesi gerektiği hakkında bir araştırma yaptık.
İlk olarak gece kıyafetleri ile başlayalım. En özel günlerimizde hepimiz en şık kombinleri tercih ederiz. Kombinlerimize uygun aksesuar seçimi bu nedenle oldukça önemlidir. Gece kıyafetlerini kombinleyebileceğiniz çantalar, bileğinize geçirebileceğiniz ya da elinizde taşıyabileceğiniz portföy çantalardır. Eğer sade bir elbise tercih ettiyseniz gereken gösterişi hareketli bir çanta kullanarak yakalayabilirsiniz. Yaz aylarında yapılan davetler, düğünler, özel günler için en güzel tercihlerden biri de taşlı, şık portföy çantalar olacaktır. Dore ve lame seçenekleriyle de her renge uyum sağlayan bu şık çantaları sıklıkla tercih edebilirsiniz.
Sportif şıklık, klasik parçaların spor aksesuarlarla uyumu göz önünde bulundurularak kombinlenmesidir. Bu nedenle bu tarz bir görünüm elde etmek isteyenler, bu yönde çanta seçimine özen göstermelidir. Eğer bu tarza uygun giyinirseniz; küçük ve klasik bir çanta seçerek klasik şıklığı devam ettirebilir, büyük ve geniş bir çanta seçerseniz de tarzınızı sporlaştırabilirsiniz. Bu sportif şıklık için bir diğer önerimiz ise sırt çantaları. Renkli sırt çantalarıyla da kombininizi tamamlayarak spor bir görünüm elde edebilirsiniz.
Yazın vazgeçilmezi olan tatiller için ise sezonun en trend modellerinden olan hasır çantaları tercih edebilirsiniz. Günlük hayatta da sıklıkla kullanılan hasır çantalar, hem plajda hem şık bir davete bile uyum sağlıyor. Plaj için diğer bir tercihiniz ise yine sezonun en trend modellerinden olan şeffaf çantalar. Son birkaç senedir sırt çantası, omuz çantası, bel çantası gibi modelleri de bulunan şeffaf çantalar plajda da sıklıkla tercih edilen modeller arasında yer alıyor.  Eğer şık görünmek istediğiniz bir kombin yarattıysanız, bu tür kombinlere en uygun çantalar portföy çantalardır. Yeni sezonun trendlerinden olan küçük boyutlu kol çantalarını tercih ederek şık bir görüntü yakalayabilirsiniz. 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir