Suat Saraç Sevgililer Günü Hediye Önerileri

14 Şubat Sevgililer Günü sevenlerin birbirlerini mutlu etmek için hediyelerle tüm dünyada ortak kutladığı gündür. Sevginin evrensel olarak yüceltildiği bu günde, sevgililer ve eşler partnerlerine olan sevgilerini göstermek için birbirlerine romantik sürprizler hazırlarlar ve hediyeler alırlar. Eğer siz de partnerinizi mutlu edecek bir hediye arayışındaysanız önerilerimize mutlaka göz atmalısınız! Üstelik sevgililer gününe özel kampanyamızdan SEV15 indirim kodunuzu suatsarac.com adresinde kullanarak yararlanmayı unutmayın. Suat Saraç Kadın Çanta ve Erkek Aksesuar ürünlerinde anında %15 indirim kazanın.
1- Suat Saraç Hakiki Deri Erkek Cüzdan Kartlık7 Adet kredi kartı koyma bölmesi, 2 Adet şeffaf kimlik ve ehliyet bölmesi bulunan bu kartlıkta ayrıca katlayarak bir miktar para koyabileceğiniz bölmesi de vardır. Partneriniz için cebinde veya çantasında rahatlıkla taşıyabileceği kullanışlı bir hediye seçeneği olabilir.

Suat Saraç Sevgililer Günü Fırsat Ürünleri

Suat Saraç Hakiki Deri Erkek Cüzdan Kartlık
2-Suat Saraç Erkek El ve Omuz ÇantasıEğer erkek partneriniz çanta kullanmayı seviyorsa bu hediye onu çok sevindirecektir. Hem elde hem omuzda taşınabilen ve bir çok bölmeden oluşan bu çanta oldukça kullanışlı bir üründür.

Suat Saraç Sevgililer Günü Fırsat Ürünleri

Suat Saraç Erkek El ve Omuz Çantası

3-Suat Saraç El Çantası Portföy Kadın ÇantaBu çantamız portföy çanta kullanmayı seven kadınlar için harika bir hediye seçeneği olacaktır. Hem şık hem günlük kombinlerinde rahatlıkla tercih edebilecekleri bu çantanın 1 adet bileğe takma sapı ve 1 adet uzun omuz askısı mevcuttur. 

Suat Saraç Sevgililer Günü Fırsat Ürünleri

Suat Saraç El Çantası Portföy Kadın Çanta
4-Suat Saraç Bayan Sırt Çanta El Omuz Çapraz Kadın ÇantasıEl, omuz ve sırt çantası olarak kullanılabilen bu modelimiz sevgiliniz için kullanışlı bir hediye seçeneği olacaktır. Sırt askılarından birisi çıkarılıp omuz askısı olarak takılabiliyor. 

Suat Saraç Sevgililer Günü Fırsat Ürünleri

Suat Saraç Bayan Sırt Çanta El Omuz Çapraz Kadın Çantası
5-Motta Çapraz Üç Gözlü Kadın Çanta2 Ayrı fermuarlı ana bölme, ortada mıknatıslı göz ve arkada fermuarlı göz bulunmaktadır. 1.sınıf  kalite suni deri malzemeden üretilmiş bu çapraz askılı günlük kullanıma uygun çanta sevgiliniz için kullanışlı bir hediye seçeneği olacaktır.

Suat Saraç Sevgililer Günü Fırsat Ürünleri

Motta Çapraz Üç Gözlü Kadın Çanta

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir