Her Gardıropta Olması Gerekenler

Moda, her yeni mevsimde yeni bir trendi gündeme getiriyor. Popüler giysiler ve aksesuarların hızla değişime uğradığı moda dünyasını takip ederek gardırobunuzda fark yaratmak faydalı olacaktır. Fakat değişen moda dünyasına uyum sağlamanın en kolay yollarından biri her sezon trend olan parçaları gardırobunuzda bulundurmaktır. Bu yazı size zamansız değişen trendleri yakalamanız için gardırobunuzda bulundurmanız gereken parçalar için yön verecek.

1.Jean Pantolon

Mavinin her farklı türünü barındıran jeanler, kuşkusuz her dönemin modası. Jean pantolon seçimlerinde en dikkat edilmesi gereken şey, vücudunuz için en doğru kot pantolonu bulmaktır. Vücudunuzu en iyi gösteren modelleri seçip gardırobunuza güzel bir yatırım yapabilirsiniz.

2.Beyaz Tişört

Baharın ve yazın en güzel kurtarıcısı olan beyaz tişörtler, gardırobunuzda olması gerekenler arasında. Jeanler, kumaş pantolonlar, etekler ve birçok ceket ve hırkayla kombinleyebileceğiniz beyaz tişörtler modasını hiçbir zaman kaybetmeyen parçalardan. Farklı yaka modelleriyle de hem şık hem spor kıyafetlerinizi kombinleyebilirsiniz. Bu vazgeçilmez tişörtlerin farklı modellerini gardırobunuzda mutlaka bulundurmalısınız.

3. Siyah Elbise

Gardırobunuzda olması gereken parçalardan biri de kuşkusuz siyah elbiseler. Bahar aylarında kot ceketlerle kombinleyebilir yada şık bir siyah elbiseyi gece davetlerinde giyebilirsiniz. Her dönem farklı model ve tarzlarda trend olan siyah elbiselerin, hem spor hem şık modellerini mutlaka gardırobunuzda bulundurmalısınız. 

4. Trençkot

İlhamını Birinci Dünya Savaşı zamanındaki İngiliz subaylarının üniformalarından alan trençkotlar, 1912 yılında Burberry markasının patent alması ile birlikte moda dünyasının vazgeçilmez parçalarından biri haline gelmiştirn. Özellikle klasik stillerin dış giyiminde vazgeçilmez bir parçası olan trençkotu, hem şık hemde spor kıyafetlerle kombinleyebilirsiniz. Vücut yapınıza uygun boylarda tercih etmeniz gereken trençkotların, gardırobunuzda bulunmasını tavsiye ederiz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir