Hasır Çanta Trendi

Sezonun en çok tercih edilen hasır çanta modelleri bu yaz da en gözde kadın çanta trendleri arasında yer alıyor. Her tarza uygun olan hasır çantalar, sokakta, plajda, özel davetlerde karşımıza çıkıyor. Özellikle doğal görünümleri ve vintage dokusu ile yaz sezonunun en çok tercih edilen aksesuarları arasında yer alıyor. 

Özellikle örme tarzı hasır model çantalar bu sezonda en çok tercih edilen modellerin başında geliyor. Her kıyafet kombinine uyum sağlayabilen örme hasır çantalar, doğal tonları ve vintage modelleri ile natural görünüm sevenlerin tercihleri arasında yer alıyor. Geniş kesimli ve uzun askılı hasır çanta modelleri plaj çantası olarakta kullanılabiliyor.

Plaj modasında oldukça fazla karşımıza çıkan hasır çantalar bu sezon sokak modasında da etkisini gösteriyor. 70’lerin vintage havasını tam olarak yansıtan hasır sepet çanta modelleri, geçen sezon olduğu gibi bu sezon da trend olmaya devam ediyor.

2020 sezonu sokak modasında en sık göreceğimiz hasır çantaların renkli modelleri de çok tercih edilen modeller arasında yer alıyor. Renkli hasır çanta modelleri hem natural hem de enerjik görünümü bir arada yakalamak isteyenlerin tercihleri arasında. Canlı görünümleri ile renkli hasır çantalar günlük kullanım için en çok tercih edilen modellerin başında geliyor. 

Her sezon koyu renkten vazgeçemeyenler için bu sezon koyu renkli hasır çanta modelleri de ön plana çıkıyor. En çok tercih edilen hasır çanta modelleri arasına hızla giriş yapan koyu renkli hasır çanta modelleri kullanım alanlarının farklılığına göre küçük ve büyük boyutlarıyla üretiliyor.

Diğer bir trend hasır çanta modeli ise çizgili desenli olanlar. Çizgili hasır çantalar renkli görünümleriyle baharın ve yazın tonlarını modaya taşımak için ideal aksesuarlar olarak karşımıza çıkıyor. Yazın en sevilen trend hasır çanta modellerimize ulaşmak için aşağıdaki modellerimizi hemen keşfedin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir