Hangi Kombine Hangi Çanta

Kombin yapmak, kıyafetleriniz ve aksesuarlarınızın, vücudunuza ve tarzınıza en uygun şekilde bir araya getirmekle mümkündür. Kıyafet seçiminden sonra en çok önem verilen aksesuarımız ve tamamlayıcı parçamız çantalardır. Her kadının gardırobunda olması gereken kurtarıcı çantalar ve kombinine uygun çantaları belirlemek için yazımız size ilham olacaktır.

Çanta seçimindeki en önemli nokta, modaya uygunluğunun yanında, kıyafete de uyum olmasıdır. Çanta, kıyafet ve ayakkabı uyumlu olduğu zaman kendinizi her zaman daha şık hissedersiniz. Bu nedenle uyumlu giyinmek günlük motivasyonumuzuda arttıracaktır.

İlk olarak giyilen kıyafetlerin desenine uygun ve ya benzer desenli çantalar takarak kombininizi oluşturabilirsiniz. Minyon kadınlar daha uzun gözükmek isterlerse, vücutlarını bölmeyecek bütünlükteki görüntüye özen göstermelidirler. Giyilen kıyafetle aynı desene sahip olan çantalar kıyafetinizle bir bütün oluşturduğu için görüntünüzü kesmemiş ve daha uzun, daha ince görünme şansını yakalamış olursunuz.

Daha uzun ve daha ince görünmek için baştan ayağa aynı renk giyinerek bunu başarabilirsiniz.  Kıyafetinizle aynı renk kombin oluşturmak çok daha kolaydır. Eğer kıyafetinizle aynı deseni bulamıyorsanız, aynı renkte çantaları kullanabilirsiniz. Çok renkli bir kıyafet tercih ettiyseniz baskın rengi belirleyip o renkte çantalarla da kombininizi tamamlayabilirsiniz. Eğer zaten uzun boylu biriyseniz aynı renkleri kullanmak zorunda değilsiniz, zıt renkleri de tercih edebilirsiniz.

Eğer günlük hayatta spor kıyafetleri ve kombinleri tercih ediyorsanız, renklerinize uygun sırt çantaları, küçük spor bel çantalarını tercih edebilirsiniz. Böylece sportif şıklıkla uyum sağlayabilirsiniz. Bunun yanında eğer spora giderken bir kombin yapmak istiyorsanız büyük spor çantalarını tercih edebilirsiniz. Spor çantalarında son zamanların en gözde renkleri göz alıcı neon renklerdir. Göz alan baskın renkler ve neon renkli çantalarla trendleri yakalayabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir