Evde Bayram Şıklığı

Geleneksel olarak bayramlarda en güzel ve en şık kıyafetleri giymek isteriz. Bayrama sayılı günler kala bayram kombinlerini hazırlamaya başladık. Bu bayram içinde bulunduğumuz durum nedeniyle bayram ziyaretlerine ara vermiş olsakta ev şıklığından ödün vermek istemiyoruz. Evlerde kutlanacak olan bu bayram da ev şıklığınız için yardımcı olacak bir kaç öneride bulunmak istedik.

Havaların ısınmasıyla birlikte elbise kombinleri yeniden ortaya çıktı. Hem rahatlığı hem de tek parça olduğu için kombinlemek daha kolay olan elbiseler, bu bayramda size şıklık katacak. Sezonun trendleri arasında çiçek desenli elbiseler yer alıyor. Desenli elbiselerle sade ayakkabı ve çantaları kombinleyebilirsiniz. Eğer sade, düz bir elbise tercih ediyorsanız elbisenize hareket katması için hareketli kolyeler ve küperle kombin yapabilirsiniz.

Yazlık gömleklerle de bu bayram şıklığı yakalayabilirsiniz. Sade gömlekler tercih ediyorsanız  düz kalem etek ya da pantolonlarla kombinleyebilirsiniz. Bunun dışında sezonun trendi olan fırfırlı gömleklerle de düz renk pantolonları kombinleyerek  bu bayramın sade şıklığını yakalayabilirisiniz.

Erkek okuyucularımız için ise bu sezonun trend modelleri düz keten gömlekler, taş rengi pantolonlar ve toprak rengi ayakkabılar ön planda. Yaz aylarının kurtarıcısı olan keten gömlekler şıklığı ile de göz dolduruyor. Eğer koyu renkli gömlekleri tercih ediyorsanız açık tonlarda pantolonlarla kombinleyebilirsiniz. Her zaman şık duran ve modasını asla kaybetmeyen beyaz gömlekleri de tercih ettiğiniz her türlü pantolonla kombinleyebilirsiniz.

Hepinizin bayramını kutlayıp bir sonraki bayramlarda hep birlikte kutlamayı temenni ediyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir