Eşofman Kombinleri

Sadece evde değil, değişen düzenle birlikte artık ofislerde hatta davetlerde bile sıklıkla kullanılan eşofmanların göz kamaştırıcı dünyasına göz atmaya hazır mısınız? Bu yazımızda tüm şık ve rahat kombin önerilerini sizler için derledik. 

Ev giyimi ve spor giyim söz konusu olduğunda eşofman favorilerimiz arasında yer alıyor. Fakat değişen moda dünyasını takip ettiğimizde görüyoruz ki evde ve sporda giydiğimiz eşofmanlar çoktan sınırlarını aşarak ofis dünyasına hatta  davetlere taşındı. Bizde sizler için bu modanın stil ikonları olan Rihanna, Kylie Jenner, Hailey Bieber’ı yakın takibe aldık ve  bu yazımızı onların seçimlerine göre derledik. 

Eşofmanınıza ev ya da spor dışında bir sokak stili parçası olarak kombinlerinizde yer vermek istiyorsanız, ilk dikkat etmeniz gereken üstünüze tam oturuyor olması. Geniş kesimli eşofmanlar daha rahat etmenizi sağlasada eğer şıklık yakalamak istiyorsanız tercih etmemelisiniz. Diğer dikkat etmeniz gereken nokta ise renk seçimi. Beyaz, kırık beyaz, gri ve siyah eşofman altları yapacağınız kombinlerde kurtarıcınız olacak. Şimdi onları nasıl kombinleyeceğinize bakalım.

Smart casual bir görünüm yakalamak için düz renk seçtiğiniz bir eşofman altı üzerine zıt renkte basic bir tişört ya da crop bir üst tercih edebilirsiniz. Bu kombininizi blazer ceket ile tamamlayabilirsiniz. Ceket tercihinizi dar kesimli üzerinize oturan bir model yerine dökümlü ya da geniş kesimli olmasına özen göstermelisiniz. Bu sayede eşofmanın rahat havasını ceketle desteklemiş olursunuz. 

Eşofmanla şık bir stil elde etmenin bir diğer yolu ise pamuklu kumaştan  üretilen klasik eşofman altları yerine saten, kadife, keten gibi farklı kumaşlardan üretilen tasarımları tercih edebilirsiniz. Görünümü ve rahatlığı eşofmanla aynı olmakla birlikte bu tasarımları şık davetlerde dahi altına topuklu ayakkabı giyerek kullanabilirsiniz. 

Eşofmanların sportif havasını kırmak için topuklu ayakkabılar ve ceketlerin yanında kombininize uyan aksesuarlar da kullanabilirsiniz. Örneğin siyah eşofman üzerine beyaz bir tişört tercih ettiyseniz üzerinize salaş birkaç kolye takarak daha havalı bir görünüm yakalayabilirsiniz.

Eşofman kombinlerinizi tamamlayacak çanta önerilerimize de göz atmayı unutmayın!

Silver Polo Cüzdan ve Çapraz Kadın Çantası

Suat Saraç Su Geçirmez Krinkıl Kumaş Sırt Çantası

Suat Saraç Sırt Çanta Kadın El Çantası

Suat Saraç Krinkıl Sırt Çantası Çapraz Çanta

Suat Saraç Kadın Çanta Cüzdan El ve Çapraz Çanta

Suat Saraç Krinkıl Bel Çantası Vücut Çantası

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir