En Trend Çantalar


Kadınların tamamlayıcı aksesuarı olan çantaların, ilkbahar ve yaz trendleri ile tanışmaya hazır mısınız? Modaya yön veren tasarımcılardan ilham alarak derlediğimiz trendleri sizlerle buluşturuyoruz. 

Bel Çantaları 

Mini boyutları ve kolay taşınabilir modelleriyle, ilk Kanada ve Amerikada “fanny bag” olarak bilinen bel çantaları  2020 ilkbahar ve yaz trendleri arasında yerini alıyor. 90’lar silüetini günümüze taşıyan modeller dikkat çekici aksesuarlar olarak bu sezonda yerini alıyor.  

Çapraz Askılı Çantalar

Günlük kullanımdan, özel günlere kadar her kıyafetle kombinlenebilen çapraz askılı çantalar özellikle kullanışlı yapıları ile bu sezonda  kombinlerin ayrılmaz bir parçası oluyor. Çapraz askılı çantalar ‘cross-body’ çantalarla 70’lerin trendlerini yeniden hayatımıza sokuyor. Farklı renk ve modelleriyle bu sezon da çapraz çantalar trendler arasında. 

 Sırt Çantaları 

Kadınların en çok tercih ettiği  model ise sırt çantası modelleri. Hem kullanım açısından, hem de çeşit ve tasarım olarak daha fazla seçenek sunması ile günlük hayatta en çok tercih edilen model olarak karşımıza çıkıyor. Sıklıkla spor ve günlük kıyafetlerle kombinlediğimiz sırt çantaları bu sezon şık modelleri ile de trendler arasında yer alıyor. 

 Kol Çantaları

Her kadının dolabında olmazsa olmazı olan bir kol çantası vardır. Günlük hayatta sıklıkla kullanılan kol çantaları bu sezonda trendler arasında. Suni deri, kadife, bez gibi çeşitleriyle bir çok seçenek ve modelle sunulan kol çantaları bahar ve yaz aylarında da vitrinlerde bu sezonda yerini alıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir