Cüzdan mı, Kartlık mı? Sizin İçin Hangisi Daha Uygun?

Yıllardır sizinle olan cüzdanınız artık görevini tamamlamış ve yeni bir cüzdana ihtiyacınız var. Fakat hangisi sizin için daha iyi, cüzdan mı kartlık mı? Kolayca karar verebilmeniz için size küçük bir rehber hazırladık. 

Cüzdan ve kartlığı karşılaştırmaya başlamanın en kolay yolu kendinize şu soruyu sormaktır. Birkaç kredi kartı ve ehliyetiniz sizin için yeterli mi yoksa cüzdanınızı nakit para, kartvizitler, seyahat kartları, aile fotoğrafları ve daha fazlasını saklamak için kullanmayı seviyor musunuz? 

Cüzdan ile kartlık arasındaki en açık farklardan biri, kişisel eşyalarınızın çoğunu daha güvenli bir şekilde taşıyabilmenizdir. Cüzdanların birçoğunda kullanışlı bölmeler bulunur. Bozuk paralarınız için de küçük fermuarlı bölmeler vardır. Cüzdanınız aynı zamanda tarzınızı gösterecek önemli bir parçadır. Yürüyüşe çıkarken sportif bir cüzdan, kahve içmeye giderken deri bir cüzdan kombinlerinize eşlik edebilir. 

Kartlıklar ise bir cüzdan kadar yer kaplamazlar, pantolonlarınızın veya ceketlerinizin cebinde rahatlıkla taşıyabilirsiniz. Bir başka avantajı da sizin için hangi öğelerin günlük olarak yanınızda taşınacak kadar önemli olduğuna karar vermenizi sağlamasıdır. Toplu taşıma kartınız, kredi kartı veya banka kartınız, bir miktar da nakit para çoğunlukla sizin için yeterli olabilir. 

Son kararınızı vermeden önce Suat Saraç’ın birbirinden şık ve kullanışlı cüzdan ve kartlıklarını mutlaka inceleyin. Üstelik indirimli fiyatlarıyla size uygun bir parça bulacağınıza eminiz…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir