Çantada Yaz Trendi

2020 yılı yaz mevsimi her konuda olduğu gibi moda alanında da yeni trendler, yeni çanta modelleri ile sezona damga vurmaya başladı. Tarzınızı ortaya çıkararak, kombin tamamlama için ilk akla gelen aksesuar kuşkusuz çantalar oluyor. Bu yüzden sizler için 2020 yazının en sevilen, en trend çanta modellerini derledik.

2020 yazında yeni kıyafetlere yatırım yapmadan önce trend çantalara bir göz atmak gerektiğini düşünüyoruz. Bu seneye en çok damga vuran çantalar arasında mikro çantalar yer almakta. Mini çantalar hem renkleri hemde taşıma kolaylığı ile sezonun en sevilen modelleri arasında yer alıyor. Kullanım açısından çok da fonksiyonel olmayan mini çantalar buna rağmen bu sezonun trend modellerinden.

Son yılların en çok tercih edilenleri arasında hiçbir zaman modası geçmeyen ve her döneme hitap eden çanta modeli olması nedeniyle vintage çantalar yer alıyor. Her tarza uyum sağlayan vintage modellerin en çok sevilenleri arasında hasır çantalar yer alıyor. Her yerde karşımıza çıkan hasır çantalar en çok plaj modasına uyum sağlasa da artık her ortama uygun modelleri bulunmaktadır. 

Son birkaç sezondur yükselişini ilan eden bel çantaları bu sezon, sportif olduğu kadar aynı zamanda elegan bir duruş da sergiliyor. Oldukça pratik bir kullanımı olan bel çantaları, bir o kadar da şık modelleriyle de bu yaz sezonunda karşımıza çıkıyor. 

Sadece bu sezonun değil her sezonun klasik trendi olan omuz çantaları kullanışlı modelleriyle bu sezonun da trendleri arasında. Spor, şık, resmi, rahat ve aklınıza gelebilecek her türlü kombine uyum sağlıyor.

2020’nin en trendleri için aşağıdaki modelleri mutlaka keşfedin!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir