2021’de Stilinizi Tamamlayacak 6 Kadın Çanta Trendi

Kadın çantalar süphesiz ki kadınların kombinlerini tamamlayıcı en sevilen ana parçalardan biridir. Her gün hızlı değişimler geçiren moda sektöründen tabi ki kadın çanta modelleri de nasibini alıyor. Mevsimsel ve sezonsal olarak hızlı bir still değişimiyle yeni trend çantalar karşımıza çıkıyor. Her yeni sezonla birlikte birçok stile hitap eden çeşitli tasarımlarla karşılaşıyoruz. Bazen de eski dönemlerin popüler parçaları günümüzde farklı malzeme ve materyallerle yeniden bizlerle buluşuyor. Bu sene özellikle 90’lı yılların minimal omuz çantaları ve 70’lerin püsküllü çantaları yeniden gündeme geliyor. Bunun yanı sıra son dönemlerde çanta boyutlarında gittikçe küçülen modellere rastlıyoruz. Son senelerde trend olan bel çantaları bu sene yerini mikro ve kolye çantalara bırakıyor. Gelin şimdi birlikte 2021’de öne çıkan 6 çanta trendine göz atalım.

MİNİMAL KADIN OMUZ ÇANTALARI

Son yıllarda yükselişe geçen 90’lı yılların ikonik omuz çantaları 2021 yılında da trendler arasında olmaya devam ediyor. İster günlük ister gece her kombinle uyum sağlayacak bu parçalara sahip olmak sizin için iyi bir yatırım olacaktır.

Suat Saraç Sırt Çanta Kadın Çantası

KOLYE ÇANTALAR

2020’de yükselişte olan bel çantaları bu yıl yerini kolye çantalara bırakıyor. Başlangıçta daha çok cüzdan formunda olan kolye çantalar artık daha farklı tasarımlarla karşımıza çıkıyor. Stilinize göre seçeceğiniz zincir detaylı, cüzdan formunda ya da daha büyük boyutlarda kolye çantalar sadece çanta değil takı olarak da kombinlerinize katılmaya aday.

Suat Saraç Kadın Çanta Fırsat Ürünleri

PÜSKÜLLÜ ÇANTALAR

Püsküllü çantalar 70’li yılların modasının geri dönüşünün en güzel kanıtları. Eğlenceli, neşeli bir görünüm yakalamak konusunda size çok yardımcı olacaklar. Üstelik her mevsimde kombinlerinize eşlik edebilirler. Özellikle kış aylarında süet kumaştan parçalar size hem şıklık hem de hareket katacaktır.

Suat Saraç Kadın Çanta Fırsat Ürünleri

TOTE ÇANTALAR

Tote çantalar uzun yıllardır büyük çanta kullanmayı sevenlerin kombinlerine eşlik eden en kullanışlı parçalardan. Bu yıl biraz daha günlük, rahat formlar yerine daha profesyonel ve şık formlarda karşımıza çıkıyorlar. Yumuşak materyaller tote çanta tasarımlarında yerini daha kalın ve sert malzemelere bırakıyor.

KISA KALIN ZİNCİRLİ ÇANTALAR

Zincir detaylı çantalar her dönemde şık kıyafetlerimizin en güzel eşlikçilerinden olmaya devam ediyor. Bu seneyle birlikte daha kısa ve kalın zincir detayları gözümüze çarpıyor. Tamamen zincir sap kullanılan tasarımların yanı sıra bazılarında ekstra aksesuar olarak ya da kayışın bir kısmında zincir kullanıldığını görmek mümkün. Üstelik zincirler de metal, ahşap gibi farklı formlarda karşımıza çıkabiliyor.

KÜRKLÜ ÇANTALAR

2020 yılında trend olmaya başlayan kürklü pofuduk çantalar bu yıl da bizimle olmaya devam ediyor. Kış aylarında görünümünüze sıcaklık katacak bu parçaları hem şık hem spor hem günlük kombinlerinize kolaylıkla adapte edebilirsiniz.

Suat Saraç Kadın Çanta Fırsat Ürünleri

Fırsat ürünlerini keşfetmek için hemen tıklayın…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir