2021 İlkbahar/Yaz Renk Trendleri

Son bir yıl tüm dünya için zorlu geçmiş olsa da bu sezon tasarımcılar enerjimizi yükseltecek ve bizi iyileştirecek renkleri tasarımlarında kullanarak bize umudu çağrıştırıyorlar. Mağazalarda görmeye başladığımız yeni sezon tasarımlarda özellikle lila, yeşil tonları, pastel sarı ve pembe tonları gözümüze çarpıyor. Bunlara ek olarak podyumlarda göze çarpan bir diğer renk ise mandalina turuncusu! Enerjimizi yüksek tutmanın en kolay yolu olan renkler, kombinlerinize neşe katmak için bu sezon her yerdeler.

1- Pastel Sarı

Pastel tonlarda sarılar bir yandan güneş ışınlarını çağrıştırırken bir yandan da size mutluluk verecek. 

Renkler
Renkler

2- Pembenin Her Tonu

Pembe renk genellikle kadınlarla özdeşleştirilir fakat yaydığı çocuksu ve pozitif enerjiyi göz ardı edemeyiz. Bu sezonun en büyük trendlerinden biri olan pembe rengi her türlü parçada görmek mümkün. 

Renkler
Renkler

3- Lila

Soyluluk ve zenginliği simgeleyen mor rengin açık tonlarından olan lila, bize güven veren ve sakinleştiren bir renk. Sakin kalmaya en çok ihtiyacımızın olduğu bu dönemde tasarımcıların bu rengi bolca kullanmasının nedeni belli oluyor.

Renkler
Renkler

4- Yeşil ve Tonları

Doğada en çok gördüğümüz renklerden biri olan yeşil ve tonları bize yeniden doğuşu çağrıştırıyor. Deniz köpüğü, nane, zümrüt, limon, neon ve daha pek çok farklı tonda sezonda yerini alıyor.

Renkler
Renkler

5- Turuncu

Bu renk, evlerde sıkıldığımız bu günlerde yaratıcılığımızı ve motivasyonumuzu artırmak için en ideal renk! Turuncu bir parça giydiğiniz anda enerjinizin yükseldiğini hissedeceksiniz.

Renkler
Renkler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir