2021 İlkbahar/Yaz Modası

Evde kalmanın güvenli hissi ile dışarının cazibeli daveti arasında kaldığımız bu son bir senede giyim ve alışveriş alışkanlıklarımız da değişti. Modanın da bu ruh halimizden etkilendiğini söyleyebiliriz. Bir yanda büyük omuzlar, batik desenler gibi dikkat çeken detaylarla ön plana çıkan parçaları görüyoruz. Diğer yanda ise spor giyim yada büyük beden gömlekler gibi daha rahat parçalara rastlıyoruz. 2021 ilkbahar/yaz sezonunda öne çıkan trendlere birlikte göz atalım.

Batik Desenler

80’ler ve 90’larda moda olan batik desen trendi son yıllarda yeniden yükselişe geçti. Tişörtlerden denimlere, şallardan eteklere, çantalardan ceketlere birçok parçada batik desen karşımıza çıkıyor. Batik desenli parçalarınızı ön plana çıkarmak için kombininizdeki diğer parçalarınızı daha sade, nötr tonlarda seçerseniz güzel bir bütün oluşturacaktır.

2021 İlkbahar/Yaz Modası
2021 İlkbahar/Yaz Modası

Büyük Omuzlar

Bu sezonda omuzlar gittikçe büyüyor ve sivrileşiyor! Geçen sezonlarda başlayan bu trend bu sezon daha da büyüyerek devam ediyor. Özellikle düşük omuzlara sahip kadınlar için harika parçalar. Fakat tabi ki dikkat çekmeyi seven herkesin kombinlerine eşlik etmeye aday bir trend. Büyük omuzlu bir parça giydiğinizde el çantası kullanmak daha kullanışlı ve şık bir seçenek olacaktır.

Kombinlerinize uyacak el çantalarımız için tıklayın.

“Boyfriend” Gömlekler

Son yıllarda moda olan “boyfriend” kalıbı bu sezonda gömleklerde daha da ön plana çıkıyor. Ekstra uzun ve ekstra geniş formlarda olan bu gömlekleri kumaş bir pantolon ile kombinleyerek şık bir görünüm elde ederken bisikletçi tayt ve spor ayakkabıyla kombinlediğinizde spor bir görünüm yakalayabilirsiniz.

Spor Giyim

Pandemi İle birlikte iyice hayatımıza yerleşen spor giyim parçaları artık günlük kombinlerimizde sık sık kullandığımız parçalar haline geldi. Sporcu tişörtleri denimlerle, tenisçi eteklerini şık bir body ve çanta ile tamamlayıp günlük hayatta da rahat ve sportif olmaya devam edebilirsiniz.

Sportif kombininize eşlik edecek bel çantamızı inceleyin.

Siyah Beyaz

Net ve çarpıcı bir görünüm sevenler için bu sezon siyah ve beyazı bir arada kullanmak müthiş bir seçenek olacak. Genel olarak bu sezon tasarımcıların siyah ve beyazı parçalarda eşit olarak kullandıklarını görüyoruz. Bu trendi kullanmak isterseniz de her zevke uygun parçalar bulabilirsiniz. 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir