2020 Plaj Modası

Plajlarda gözlerin üzerinizde olması ve özgüvenli bir duruş sergilemek için kombin seçimlerinizde yardımcı olacağız. Tatil öncesi acele yapılan alışverişler kulağa ne kadar hoş gelse de trendlere uymak için acele yapılan alışverişler çok doğru olmayacaktır. Hızla değişen trendleri sizler için araştırdık ve tatil öncesi alışverişlerinizde size yardımcı olmak için yazımızı derledik.  Plaj kıyafetleri artık sadece mayo ve bikinilerden oluşmuyor. zamanla yaygınlaşan ve çeşitlenen mayolar, pareolar, kimonolar, şapkalar ve çantalar plaj kombininizi oluşturmak için uzun bir zaman dilimine yayılmış daha doğru seçimler yapmanızı sağlayacaktır.

Günlük kıyafet trendinde olduğu gibi retro trendleri 2020 plaj modasında da sık sık görüyoruz. 80’lerin ilham veren mayo desenlerini 2020 plaj trendinde de görmek mümkün. Canlı tonlar, çiçek desenleri, asimetrik mayolar ve 80’lerin mayo modelleri bu yaz plajları renklendiriyor. Retro bir görüntüye sahip olan yüksek belli bikiniler de özellikle son 3-4 senedir plaj modası için önemli parçalardır. Bel bölgesinde fazlalığı olan kadınlar için öncelikli seçenekler arasında yer alıyor. Yine retro modellerden olan puantiye ve fırfır modası bu senede plajların en gözde modelleri arasında yer alıyor. Havalı ve sempatik görünümüyle dikkat çeken puantiye ve fırfırlar özellikle siyah ve kırmızı renkleriyle daha çok karşımıza çıkıyor. Aynı zamanda fırfır detayları sayesinde, gizlemek istediğiniz fazlalıklarınızı gizleyebilirsiniz.

Geçtiğimiz senelerde plajlarda sık sık gördüğümüz iki farklı parçadan tek kombin modelleri bu sene de plaj trendleri arasında yer alıyor. Kontrast renklerle ve ya uyumlu renklerle kendi zevkinize göre yeni kombinler oluşturabilirsiniz. 

Mayo ve bikini üzerine giyilen midi boy elbiseler bu sene de sahil modasının vazgeçilmezleri arasında. Plaj partilerinde, sahil cafelerinde rahatlıkla kullanabileceğiniz bu parçalar, sizin plajda daha şık olmanızı sağlayacaktır. Bunun yanında kısa üstler ve uzun eteklerden oluşan bu kombin plajlarda son derece dikkat çeken trendler arasında yer alıyor. Bu kombinlerinizi tamamlayabileceğiniz hasır şapkalarda bu sezon plajlarda gördüğümüz modeller arasında. Yıllardır modası geçmeyen tek trend hasır şapkalar diyebiliriz. Bu sene de birbirinden farklı tasarımlarla hasır şapkalar plajlarda görülmeye devam ediyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir